حواشی نیمه اول ملاقات استقلال و سایپا

به گزارش سفر به کانادا، در حالی نیمه اول ملاقات استقلال و سایپا با تساوی بدون گل سرانجام یافت که در این نیمه استقلال تیم برتر میدان بود و بارها تا آستانه باز کردن دروازه سایپا رفت و یکبار هم دیرک دروازه مانع از فروپاشی دروازه نارنجی ها شد.

حواشی نیمه اول ملاقات استقلال و سایپا

* محمد حسین اکبر منادی دروازه بان جوان سایپا که در چند نوبت هنگام آغاز مجدد دست به وقت کشی می زد، انتها در دقیقه 43 از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

* در حالی که داور سوت انتها نیمه نخست را زد، ظاهراً به دلیل صحبتهایی که بین محمد دانشگر و بازیکنان سایپا رد و بدل شد، یاسر همرنگ قاضی میدان مدافع آبی پوشان را با کارت زرد جریمه کرد.

* این کارت با اعتراض دانشگر روبرو شد و همرنگ مجدداً مدافع استقلال را احضار کرد. نگرانی از دریافت کارت زرد دوم باعث شد اعضای تیم استقلال از جمله حنیف عمران زاده برای انتها دادن با قائله وارد ماجرا شوند و داور و دانشگر را دعوت به آرامش نمایند. در این میان، عمران زاده حتی ضربه ای به دانشگر زد.

* محمود فکری سرمربی استقلال به همراه صمد مرفاوی مربی آبی پوشان هم به تصمیم داور اعتراض داشتند. تعدادی از اعضای تیم سایپا هم باوجود اتمام نیمه اول، به داور اعتراض کردند.

* اسکوچیچ سرمربی تیم ملی یکی از حاضران در استادیوم آزادی بود تا از نزدیک نظاره گر عملکرد بازیکنان دو تیم باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حواشی نیمه اول ملاقات استقلال و سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حواشی نیمه اول ملاقات استقلال و سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید